«میدون» با تغییراتی جدید می‌آید

تهران- ایرنا- پخش فصل جدید مسابقه تلویزیونی «میدون»، پنجشنبه (۲۶ تیرماه) از شبکه سه سیما آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مسابقه میدون، فصل دوم این برنامه تلویزیونی که با هدف شناسایی و حمایت از کارآفرآینان برتر تولید می‌شود، پنجشنبه شب (۲۶ تیر) و جمعه (۲۷ تیر) با تغییرات جدیدی روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
با آغاز این فصل، تغییراتی در ترکیب هیأت داوران این برنامه صورت گرفته است.
در فصل اول این برنامه تلویزیونی ضمن تشویق اقشار مختلف مردم برای راه اندازی کسب و کار، از کارآفرینان برتر کشور نیز حمایت‌های مادی و معنوی انجام گرفت تا بتوانند فعالیت خود را گسترش داده و خدمات خود را با کیفیت بهتری ارائه دهند.

مسابقه تلویزیونی میدون در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۹ حین ضبط یکی از بخش های معرفی کسب و کار حوزه آتش نشانی و اطفاء حریق دچار حادثه آتش سوزی شد و بخشی از دکور آن آسیب دید.

تهیه‌کننده این برنامه درباره حادثه‌ای مذکور گفته بود: «در برنامه‌ای که دیشب ضبط شد یک تیم آتش نشانی با ایده طراحی آتش کنترل شده در برنامه حاضر شده بودند اما آتش از کنترل آن‌ها خارج شد. درواقع یکی از کپسول‌های آنها مشکل داشت و بیشتر آتش فوران پیدا کرد. این افراد آتش‌نشان‌های حرفه‌ای بودند و خودشان برای اتفاق رخ داده بسیار ناراحت بودند. حتی نوعی پودر استاندارد برای اطفاء حریق داشتند که با همان هم آتش خاموش شد با این حال مشکل از یکی از کپسول‌ها بود».

این حادثه تلفات یا صدمات جسمانی نداشت و در حال حاضر دکور این برنامه بازسازی و با تغییراتی همراه شده است.


این برنامه به روال سابق خود پنج شنبه و جمعه شب‌های هر هفته بعد از اخبار شبانگاهی (ساعت ۲۲) شبکه سه سیما پخش می‌شود.
میدون کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی، برنامه‌ای در حوزه کارآفرینی و معرفی کسب و کارها و مشاغل جدید و خلاق است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =