۲۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۷
کد خبرنگار: 2219
کد خبر: 83855157
۱ نفر

برچسب‌ها

اجرای چهار پروژه راهسازی در ایذه

اهواز-ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایذه گفت: هم‌اینک چهار پروژه مربوط به راهسازی و راهداری در محدوده جغرافیایی شهرستان در حال اجرا هستند.

سید محمود هیبتی سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا جاده اهواز- باغملک- ایذه به سمت دهدز و چهارمحال و بختیاری را یکی از مهمترین محورهای خوزستان عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به میزان بالای تردد خودروهای حمل بار و مسافر از این محور، مدت‌ها لزوم رسیدگی این جاده احساس می‌شد.

وی افزود: لکه گیری و روکش آسفالت باند رفت محور ایذه به باغملک حدفاصل دروازه قرآن تا پل هلایجان که چندی پیش با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال آغاز شده‌بود، به تازگی به پایان رسیده‌است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایذه ادامه داد: در حال حاضر و در محدوده جغرافیایی شهرستان ، پروژه بهسازی و آسفالت جاده کمربندی اصفهان از میدان غدیر تا میدان ولیعصر با اعتبار ۱۲۸ میلیارد ریال در حال انجام است، این پروژه که از اسفند سال گذشته آغاز شده‌است تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است، کار روی این قطعه ۶ کیلومتری با رعایت تمام استانداردها در حال انجام است.

وی از ادامه بهسازی و روکش آسفالت محور ایذه به دهدز خبر داد و تصریح کرد: این پروژه‌ تا انتهای حوزه راه شهرستان ادامه خواهد یافت، با اضافه شدن ۲ پیمانکار جدید روند کار سرعت زیادی به خود گرفته‌است.

هیبتی از آغار به کار پروژه لکه‌گیری و آسفالت حفاظتی محور ایذه به مرغا خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال به تازگی و از سه‌راهی راسفند آغاز شده است و تا سال آینده تکمیل خواهدشد.

محور اهواز- ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری یکی از جاده‌های پرتردد جنوب غرب کشور محسوب می‌شود که نقش بسزایی در جابجایی مسافر و بار ایفا می‌کند.

کیفیت پایین آسفالت این محور از ایذه تا دهدز و مرز چهارمحال و بختیاری همواره انتقادات زیادی را در پی داشته‌است که با عزم راهداری، اکنون شاهد بهسازی آن هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =