پنج گروه کالایی هرمزگان زیر ذره بین ناظران صنعت قراردارد

بندرعباس- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: درهفته جاری در راستای سیاست‌های کنترلی و به منظور آرام سازی فضای بازار، پنج گروه کالایی اولویت دار زیر ذره بین ناظران صنعت، معدن و تجارت استان قراردارد.

عبدالرضا پیروی منش روز سه‌شنبه با اعلام این خبر افزود: در هفته پیش روی بازرسان کالاهایی همچون لوازم خانگی(یخچال، یخچال فریزر، تلویزیون و لباسشویی)، محصولات پتروشیمی، گوشت مرغ، برنج و تخم مرغ در اولویت بازرسی‌های نظارتی خود قرار داده‌اند.
وی بیان داشت: در راستای بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات، بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان با همکاری نمایندگان دستگاه های متولی به منظور جلوگیری و سوءاستفاده برخی سودجویان و مراقبت از بازار برای ساماندهی بازار مصرف گشت‌های مشترکی انجام می‌دهند.
معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان تاکیدکرد: 
پایگاه های دریافت شکایت‌های مردمی در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان‌ها مستقر است تا افرادی که از واحدهای صنفی شکایت دارند با مراجعه به این محل ها مراجعه و شکایت خود را مطرح نمایند.
وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =