نظارت دقیق بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های مرزی

تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: نظارت دقیق و مستمر بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های مرزی با جدیت صورت می‌گیرد.

به گزارش روز سه شنبه از پایگاه خبری پلیس، سردار " احمدعلی گودرزی " در جمع معاونان ستادی مرزبانی ناجا با اشاره به کیفی سازی ماموریت ها در برقراری امنیت مطلوب در مرزها، افزود: ترقی، پیشرفت، پویایی و شادابی در مرزبانی نیروی انتظامی با تفکر انقلابی و روحیه جهادی همرزمانم در مرزهای ایران اسلامی شکل گرفته و باعث امنیت مطلوب در سرحدات کشور شده است.

وی اظهار داشت: مرزبانان نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با ناهنجاری های مرزی و اجتماعی می توانند یک نیروی اثر گذار در تامین امنیت کشور باشند. 

سردار گودرزی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به عنوان " جهش تولید " از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: مرزبانان در تحقق شعار سال، با جدیت در برخورد با قاچاقچیان اهتمام داشته و در این راستا اقدامات قابل توجهی در مرزها به سرانجام رسیده است.

وی با اشاره به آسیب های قاچاق کالا بر اقتصاد کشور گفت: پدیده شوم قاچاق از مهمترین عوامل برهم زننده امنیت اقتصادی کشور است و موجب افزایش بیکاری در بین هموطنان می شود.

سردار گودرزی با اشاره به بازدید از یگان های مرزی استان های سیستان بلوچستان، هرمزگان و خوزستان گفت:همرزمانم در گرمای بالای ۵۰ درجه در مرزهای جنوب و جنوب شرق کشور با روحیه ایثارگری و بدون ادعا از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع و پاسداری می کنند و اجازه تعدی به دشمنان در مرزها را نخواهند داد.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ ماسک زدن در بین مردم خاطر نشان کرد: نظارت دقیق و مستمر بر اجرای پروتکل های بهداشتی در یگان های مرزی در دستور کار قرار دارد و حفظ ایمنی همرزمانم در مرزها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =