کونته: اگر اینتری‌ها خوشحال نباشند، خودم می‌روم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال اینتر گفت: قرارداد من سه ساله است و اگر سران باشگاه بخواهند آن‌ را تمدید می‌کنند و اگر هم از من راضی نباشند، ترسی ندارم و از رفتن دریغ نمی‌کنم.

بامداد سه‌شنبه در دیدار پایانی هفته سی و یکم لیگ باشگاه‌های ایتالیا، تیم اینتر در ورزشگاه «سن سیرو» از تورینو پذیرایی کرد و سه بر یک برنده شد تا پس از هفته‌ها، رتبه دوم جدول را از لاتزیو پس بگیرد.

«آنتونیو کونته» پس از پیروزی تیمش تصریح کرد: من ترسی ندارم. اگر باشگاه از من راضی نباشد، خودم اینتر را ترک خواهم کرد.

شک و تردیدهای بسیاری در مورد این مربی ایتالیایی به گوش می‌رسند. برخی کارشناسان معتقدند او در اینتر ناکام و ناموفق عمل کرده است.

کنته در ادامه اظهارداشت: من برای یک پروژه سه ساله به اینتر آمدم تا آن‌ها را به جایگاه اصلی خود که شایسته آن هستند، برگردانم. این یک کار زمان‌بر است. من با شور و شوق زیادی به اینجا آمدم و ایمان دارم که این کار شدنی است.

وی افزود: قرارداد من سه ساله است و اگر سران باشگاه بخواهند آن‌ را تمدید می‌کنند و اگر هم از من راضی نباشند، از رفتن دریغ نمی‌کنم.

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال اینتر در خصوص دیدار شب گذشته، بیان داشت: صادقانه فکر می‌کنم بازی را خیلی خوب شروع کردیم. ما روی یک حادثه گل خوردیم اما به طور کلی در این بازی بر تیم حریف سلطه داشتیم.

وی درباره اشتباه دروازبن تیم خود بر روی گل تیم حریف، گفت: «سمیر هندانوویچ» یک دروازه‌بان حیرت‌انگیز است و به سختی اشتباه می‌کند اما اشتباهی که او داشت جزوی از اتفاقات فوتبال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =