فرماندارگناوه: بیمه شرکت‌های نفتی منطقه در این شهرستان پرداخت شود

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: باتوجه به استقرار شرکت‌های نفتی و غیرنفتی در این شهرستان باید پیگیری‌های لازم برای واریز سهم حق بیمه‌ای آنان در شعبه تامین اجتماعی منطقه انجام شود.

غلامرضا مهرجو روز سه شنبه در دیدار با رئیس و کارکنان تامین اجتماعی این شهرستان افزود: باتوجه به اینکه در حوزه استحفاظی این شهرستان شاغلان زیادی در شرکت‌های نفتی و گازی مشغول به فعالیت هستند و از خدمات و امکانات منطقه نیز استفاده می‌کنند، ضرورت دارد که بیمه آنان در تامین اجتماعی این منطقه پرداخت شود.

وی بیان کرد: پرداخت بیمه شرکت‌های مستقر منطقه به تامین اجتماعی این شهرستان باعث خواهد شد تا خدمات گسترده تری به بیمه شدگان ارایه شود.

فرماندار گناوه  اظهارداشت: تامین اجتماعی در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت غیرحضوری گام‌های موثری برداشته که باید بیش از قبل و تداوم یابد.

وی گفت:  ارائه خدمات آسان و بدون نیاز به حضور مردم در ادارات و کاهش حجم مراجعه‌ها از اهداف دولت الکترونیک است.

مهرجو ادامه داد: باتوجه به ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه و حجم بالای مراجعان، الکترونیکی کردن خدمات در تامین اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرماندار گناوه با تبریک هفته تامین اجتماعی و تقدیر از تلاش کارکنان این مجموعه گفت: تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بهینه به مردم اولویت اصلی همه دستگاه‌های مختلف است و تامین اجتماعی  در این زمینه تلاش‌های خوبی انجام داده است.

در این دیدار رئیس اداره تامین اجتماعی گناوه گزارشی از فعالیت‌های این مجموعه ارایه کرد و از بخش های مختلف بازدید شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر و در جوار تاسیسات مهم نفتی و گازی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =