کتاب "خطرناک ترین مرد دنیا" علیه ترامپ به‌ زودی منتشر می‌شود

تهران- ایرنا- با وجود تلاش‌های گسترده خانواده ترامپ برای جلوگیری از انتشار کتاب برادرزاده او با عنوان "خطرناک‌ترین مرد دنیا" قاضی نیویورک درخواست آنان را رد کرد و این کتاب قرار است به زودی منتشر شود. 

به گزارش شبکه‌ای بی‌سی نیوز، قاضی "هال گرینوالد" از دیوان عالی ایالتی نیویورک روز سه شنبه حکم داد که انتشار کتاب خانم مِری ترامپ درباره دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا می‌تواند بدون مانع صورت بگیرد. 

کتاب برادرزاده ترامپ تحت عنوان "زیادی و ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را ساخت" با رد درخواست خانواده ترامپ توسط قاضی نیویورک قرار است سه شنبه این هفته منتشر شود. 

با گذشت سه سال از دوره ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» کتاب‌های متعددی در افشاگری علیه وی و دولتش نوشته شده که معمولا با اقبال خوانندگان هم روبرو شده‌اند. 

کتاب "اتاق اتفاق" ، خاطرات کاخ سفید به قلم جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ که پس از مدت‌ها کشمکش در تاریخ بیست‌وسوم ژوئن (۳ تیر ۹۹) به بازار آمد، حسابی سروصدا کرد و خبرساز شد. 

"اتاق اتفاق" تنها کتابی نیست که با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در آمریکا ترامپ و اطرافیانش را نگران می‌کند، این روزها بازار انتشار کتاب‌های افشاگرانه علیه ترامپ داغ است. اگرچه تاکنون علاوه بر بولتون چهره‌هایی شناخته‌شده‌ای چون جیمز کومی رئیس سابق اف. بی. آی، اندرو مک‌کیب معاون سابق رئیس اف. بی. آی، اوماروسا مانیگو نیومن از دستیاران سابق ترامپ، مایکل وولف و باب وودوارد روزنامه‌نگار درباره ترامپ کتاب نوشته‌اند؛ این بار یکی از اعضای خانواده وی، قصد کرده درباره او افشاگری کند. مری ترامپ برادرزاده ۵۵ ساله ترامپ کتاب چگونه خانواده‌ام خطرناک‌ترین مرد جهان را ساخت را نوشته است. 

مری در این کتاب در کنار افشاگری‌های فراوان درباره ترامپ به ماجرای فرار مالیاتی وی اشاره کرده و با موشکافی درباره بدرفتاری‌هایی که در کودکی متوجه وی بوده از عقده‌های روانی این مرد ۷۴ ساله پرده برمی‌دارد. در این کتاب جنجالی عنوان شده است ترامپ به کسی پول داده بود تا به جای او در امتحانات ورودی دانشگاه پنسیلوانیا شرکت کند. 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =