نماینده مردم ارومیه: اهانت به دیگران در شان هیچ کس نیست

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه و رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی گفت: اهانت به دیگران در شان هیچکس به ویژه نمایندگان مجلس نیست و باید به این مهم توجه شود که توهین به شخصیت های دیگر و همچنین به چالش کشیدن دولت، زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم می کند.

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر روز سه شنبه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگاه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پرهیز از مسایل حاشیه ای و درگیری های سیاسی، بدون تردید توجه نمایندگان مجلس را به سمت مسایل و مشکلات اصلی کشور سوق داده و زمینه ای فراهم می‌سازد تا برای حل مشکلات جامعه چاره ای بیندیشند.

وی با اشاره به دعوت رهبر معظم انقلاب به پرهیز از تنش و درگیری اضافه کرد: پرداختن به مسایل حاشیه‌ای و تشنج بین قوا زمینه سوء استفاده دشمنان را فراهم می کند که باید همه ما برای جلوگیری از این امر تلاش کنیم.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت تاکید کرد: در راستای عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، نمایندگان می‌توانند با رفتارهای منطقی خود سبب کارآمدتر ‌شدن دولت شوند.

حجت الاسلام ذاکر افزود: در شرایط کنونی و در حالی که وضعیت اقتصادی چندان مطلوب نیست و مردم با مشکلات متعددی روبرو هستند، کنار هم قرار گرفتن قوای سه گانه و یکپارچگی آنان می تواند کمک بزرگی به حل مشکلات جامعه کرده و روزنه امیدی برای پیشرفت جامعه باشد.

وی بیان کرد: دامن زدن به برخی اختلافات واوج گیری تنش ها، تبعات منفی به دنبال داشته و اثر آن بر ذهن و فکر مردمی می گذارد که با هزار امید نماینده انتخاب کرده و راهی مجلس کرده اند تا به دفاع از حق و حقوق آنها بپردازد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین دیدار با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، وکلای ملت را به تعامل با سایر قوا فراخواندند و تاکید کردند: در شرایط حساس سال آخر دولت و همچنین سال اول مجلس، باید دو قوه فضا را گونه ای مدیریت کنند که به کارهای مهم کشور لطمه نخورد.
ایشان با تاکید بر  «توجه به مسائل کلیدی و اصلی کشور و پرهیز از دچار شدن به حاشیه‌ها و اولویت دادن به مسائل فرعی»، موضوعات اقتصادی شامل «تولید، اشتغال، مهار تورم، مدیریت نظام پولی و مالی، و عدم وابستگی اقتصاد کشور به نفت» را مسایل اساسی کشور برشمردند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =