نگرانی سرمربی کشتی آزاد روسیه از برگزار نشدن مسابقات

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی آزاد روسیه گفت: اگر کشتی‌گیران به مدت طولانی از حضور در مسابقات دور باشند برای بازگشت دچار مشکل خواهند شد.

«جامبولات تدیف» سرمربی تیم کشتی آزاد روسیه افزود: با توجه به اینکه در فصل المپیک حضور داریم اگر کشتی‌گیران صرفا تمرین کنند و در مسابقات حضور نداشته باشند دچار مشکل خواهند شد.

بنابر اعلام سایت فدراسیون کشتی روسیه،  وی تصریح کرد: با توجه به وضعیت ناپایدار جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا، هنوز مشخص نیست که کشورها بتوانند در مسابقات کشتی شرکت کنند.

تدیف ادامه داد: البته اتحادیه جهانی کشتی قصد دارد اگر شرایط مهیا باشد مسابقات جهانی در سال ۲۰۲۰ را در صربستان برگزار کند اما موج دوم شیوع کرونا در بعضی از کشورها آغاز شده و هیچ چیز مشخص نیست.

وی اظهار داشت: به دنبال برگزاری اردوهای خود در ماه آینده هستیم اما قبل از آن کشتی‌گیران باید مورد معاینه دقیق پزشکی قرار گیرند.

تدیف در مورد شرایط کنونی کشتی‌گیران روس گفت: آن‌ها بیش از سه ماه است که به صورت انفرادی تمرین می‌کنند و من با مربیان شخصی آن‌ها در ارتباط هستم.  اما این فقط به آن‌ها اجازه می‌دهد که شرایط خود را از نظر بدنی از دست ندهند ولی چیزی که در کشتی بسیار مهم است رقابت با حریفان قدرتمند است و هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین آن برای آماده‌سازی کشتی‌گیران باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =