عناوین روزنامه‌های بیست و چهارم تیر ماه خراسان رضوی

روزنامه‌های خراسان رضوی روز سه‌شنبه بیست و چهارم تیر ماه ۱۳۹۹ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می‌شود.

روزنامه قدس: 

این روزنامه با روتیتر "با توجه به افزایش امید به زندگی در سالهای پس از انقلاب قوانین این سازمان جوان‌سازی شود" تیتر زد: تامین اجتماعی در خطر بازنشستگی پیش از موعد 

عکس نخست روزنامه قدس، با عنوان "ناو آمریکایی نجنگیده به گل نشست" تصویری از آتش‌سوزی یکی از کشتیهای جنگی آمریکا در خاک آن کشور است.

ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست با اشاره به واکنشهای نسبت به تصویب کلیات طرح تفضیلی حوزه جنوب غرب مشهد نوشت: کمربند جنوبی، منتظر تولد حاشیه شهر جدیدی باشید

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی، با عنوان "آماده‌باش سومین بیمارستان مشهد برای پذیرش کرونایی‌ها" تصویری از یک بیمار بدحال است. 

روزنامه خراسان:

این روزنامه عنوان "۱۳۰۰۰ قربانی کرونا" را در تیتر نخست منتشر کرد و زیر آن نوشت: هر ۳۷ ثانیه یک مبتلا و هر ۷ دقیقه یک جان باخته، آیا عددهای کرونایی برایمان عادی شده است؟ 

عکس نخست روزنامه خراسان، با عنوان "ذوب ‌تدریجی ‌ناو آمریکایی" تصویری از انفجار در یک فروند ناو آمریکایی در سن‌دیه‌گو آن کشور است. 

ویژه‌نامه خراسان:

این ویژه‌نامه در تیتر نخست عنوان "کاهش همزمان بیکاری و اشتغال" را منتشر کرد و زیر آن نوشت: بر اساس گزارش مرکز آمار میزان بیکاری ۲.۴ درصد کاهش داشت و میزان مشارکت ۲.۶ 

ویژه‌نامه خراسان، عکس نخست خود را با عنوان "قاب ماندگار از اهالی روستای یادگار" به تصویری از اجرای خانواده زنده‌یاد نورمحمد دُرپور در برنامه عصر جدید اختصاص داد. 

روزنامه شهرآرا:

این روزنامه در تیتر نخست عنوان "چالش بیکاری " را منتشر کرد و زیر آن نوشت: چرا با وجود اینکه گزارش مرکز آمار میزان بیکاری استان را  ۲.۴ درصد نشان می‌دهد، میزان مشارکت اقتصادی ۱۰ درصد کاهش یافته است؟ 

عکس نخست شهرآرا، تصویری از یک خانه‌ تاریخی در مشهد است با این عنوان: حمایت تاریخی 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =