نقد دولت، منطبق با موازین شرعی و عقلی باشد

یزد- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: بیان هرگونه انتقاد نسبت به عملکرد دولتمردان و سایر بخش‌های نظام باید با در نظر گرفتن مصالح کشور، بدون جوزدگی و احساس، و منطبق با عقل و شرع باشد.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: رعایت انصاف در موضع‌گیری‌ها و تصمیم‌گیری‌های مناسب توسط مجلس انقلابی جزو توقعات مردم و مسوولان است.

وی ادامه داد: اقدام‌های نمایندگان مجلس در موضوع‌های مختلف و نسبت به اعمال قانون باید خیلی دقیق، واقع بینانه ، جامع‌الاطراف و با توجه به شرایط حساس کشور و دشمنی‌های استکبار جهانی باشد.

این مسوول اظهار کرد: هرگونه اظهارنظر اگر در چارچوب مقررات، بدون جوزدگی و منطبق با موازین عقلی و شرعی و در راستای کمک به نظام و انقلاب اسلامی باشد نقش مهمی در برون‌رفت از مشکلات کشور دارد.

فخرالدینی تصریح کرد: برخورد با متخلفان در بخش‌های مختلف توسط قوه قضاییه برای پیشگیری از مشکلات توقع مردم است و در حل مسائل نقش‌آفرین می‌باشد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: همدلی و هم‌افزایی مردم و مسوولان با توجه به افزایش تحریم و تهدیدهای دشمنان جزو ضروریات کنونی انقلاب اسلامی است که همه باید به آن عنایت داشته باشند.

فخرالدینی افزود: دشمنی‌های استکبار جهانی علیه نظام الهی ما ادامه دارد بنابراین همه مردم به خصوص قوای کشور باید با تعامل بیشتر برای خدمت به مردم و تحقق مطالبات قانونی آنها تلاش کنند.

وی همچنین با بیان اینکه بخش زیادی از مشکلات جامعه به خاطر تحریم و بخشی نیز منشا داخلی است، بر هوشیاری، داشتن بصیرت، تلاش و برنامه‌ریزی و گسترش روحیه همکاری بین همه مسوولان و دولت و مجلس تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =