۲۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۵:۳۹
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83854671
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از ۱۲۶ کیلوگرم موادمخدر در اندیمشک

اهواز-ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۲۶ کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک وحشیش در شهرستان اندیمشک کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده بامداد سه شنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس شهرستان اندیمشک با کار اطلاعاتی این محموله مواد مخدر را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده وبرخورد با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد افیونی با کار اطلاعاتی  و هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از یک باب منزل مسکونی که به عنوان محل نگهداری مواد مخدر مورد استفاده سوداگران مرگ بود، مقدار ۳۵ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد مخدر حشیش و ۱۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تفاله کشف کردند.

سردار عباس زاده در ادامه با بیان اینکه در عملیاتی دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان و  شهرستان اندیمشک با کار اطلاعاتی مقدار ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف کردند، افزود: در این عملیات یک نفر قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

پیش از این نیز در ۲۲ تیرماه فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۲۳۲ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در ۲ عملیات جداگانه در شهرستانهای بهبهان و هندیجان خبر داده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =