خدمات نظام و دولت اطلاع رسانی شود

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: برای اطلاع‌رسانی خدمات نظام و دولت باید از بسترهای مختلف بهره برد

نور محمد فردی شامگاه دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی البرز افزود: شورای اطلاع‌رسانی موظف است با ایجاد همگرایی و انسجام در امر اطلاع‌رسانی، اقدامات و مسوولیت های دستگاه‌ها را در پاسخگویی به مطالبات قانونی دنبال کند. 

وی ادامه داد: همچنین دستگاه‌های اجرایی باید آمادگی لازم را برای ارایه اقدامات خود در هفته دولت داشته باشند.
فردی خواستار ارایه طرح و برنامه های فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان و همچنین رسانه ها به مناسبت هفته دولت شد و اظهار داشت: فهرست طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز برای تهیه کتابچه واطلاع رسانی ارسال شود.
وی شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا را بر روند اطلاع‌رسانی پیرامون پروژه‌ها و برنامه های هفته دولت متاثر خواند و افزود: برای جبران این مشکل باید از ظرفیت رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما، رسانه های مکتوب و فضای مجازی  و پروتال دستگاههای اجرایی استان باید استفاده حداکثری برد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در زمینه برنامه ‌ریزی برای اطلاع رسانی عملکرد دولت دوازدهم در آستانه هفته دولت تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =