پلیس کهگیلویه و بویراحمد در مقطع افسری نیرو استخدام می کند 

یاسوج- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس استان برای تکمیل کادر روانشناسی و مشاوره خود در مقطع افسری نیروی مرد جذب می کند. 

سرهنگ علی جان وارستگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برای تکمیل نیروی انسانی در دایره های مددکاری اجتماعی کلانتری ها برای ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره، نیرو استخدام می کند.

وی افزود: این افراد از بین جوانان مؤمن و متخصص مرد که دارای شرایط عمومی استخدام و همچنین دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های روانشناسی (تمامی گرایش ها به جز روانشناسی صنعتی)، مشاوره و راهنمایی، مطالعات خانواده و مددکاری اجتماعی هستند، انتخاب می شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: حداقل معدل داوطلبان نمره ۱۵ و حداکثر سن ۲۶ سال و میزان قد ۱۷۰ سانتیمتر است.

سرهنگ وارستگی بیان کرد: داوطلبان واجد شرایط می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۱۸۲۵۴۵۲-۰۷۴ تماس بگیرند و یا به مرکز مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی واقع در یاسوج- خیابان جمهوری- جنب بانک قوامین مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =