مجلس خواستار توجه بیشتر به معیشت مردم است

تهران- ایرنا- عضو مجمع نمایندگان خوزستان، سخنان رییس‌جمهوری درباره همکاری با مجلس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما این سخنان را به فال نیک می‌گیریم و درخواست ما از دولت توجه بیشتر به معیشت مردم به ویژه دهک‌های پایین است.

«قاسم ساعدی»  در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رهنمودهای رهبری را به فال نیک می‌گیرم زیرا ایشان حلقه وصل همه قوای نظام و نهادهای کشور هستند.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان، فرمایش‌های رهبری را نصب العین نمایندگان مجلس یازدهم خواند و تصریح کرد: مردم ما ملت سختی‌ها هستند و با نظام برابر تحریم‌های خارجی همراهی می‌کنند.

ساعدی در عین حال همه مشکلات را وابسته به تحریم‌ها ندانست و گفت: خیلی از مشکلات معیشتی را می‌توان با ظرفیت‌های داخلی و اقتصاد مقاومتی حل کرد و دشمنان را مایوس کرد.

وی با بیان اینکه بیانات رهبری اتمام حجت با دولت و مجلس بود، گفت: مجلس و دولت باید کمیته‌های مشترک برای تحقق صحبت‌های رهبری تشکیل دهند و کارگروه‌های مشترک دولت و مجلس در کمیسیون‌های تخصصی نقشه راه حل مشکلات کشور را ترسیم کنند تا اقدامات برای حل مشکلات مردم هدفمند شود.

شکاف دولت و مجلس خواست آمریکا است

ساعدی، توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای نماینده‌ها را ارشادی دانست تا بر حسب شرایط روز و شرایط حاکم بر کشور و منطقه اقدام کنند و در ادامه افزود: شکاف میان دولت و حاکمیت یا مردم و حاکمیت، آمریکای خبیث را خوشحال می‌کند.

نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان به تحریم‌های گسترده واشنگتن علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: شکاف دولت و مجلس و دیگر نهادها زمینه سوءاستفاده دشمنان را فراهم می‌کند و همه باید در یک سنگر و مقابل دشمن متحد باشیم.

ساعدی خاطرنشان کرد: درست است دشمنان از اصلاح‌طلب و اصولگرا صحبت می‌کنند اما آنها از تمام ایرانی‌ها و مسلمانان تنفر دارند و به نقشه‌های شوم آنها برای اختلاف‌افکنی بین آحاد مردم باید توجه داشته باشیم و همبستگی ملی را تقویت کنیم.

وی، تکلیف دینی ما را تقویت وحدت عنوان کرد و درباره نقش معنوی جمهوری اسلامی در هدایت جنبش‌های آزادی‌خواه جهان نیز گفت: ما باید در داخل منسجم باشیم تا این انسجام به سرتاسر محور مقاومت منتقل شود و این امت واحده که در منطقه و خاورمیانه با محوریت ایران اسلامی تشکیل شده، روزبه‌روز قوی‌تر شود.

مجلس خواهان توجه بیشتر به معیشت مردم است

ساعدی با یادآوری صادرات بنزین ایران به ونزوئلا در شرایط فشار و تهدید آمریکا، گفت: این موضوع از اقتدار جمهوری اسلامی حکایت دارد و ما با اتحاد می‌توانیم تحریم‌ها را نیز شکست دهیم.

این فعال اصولگرا، سخنان رییس‌جمهوری درباره همکاری با مجلس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما این صحبت‌ها را به فال نیک می گیریم و درخواست ما از دولت توجه بیشتر به معیشت مردم و به ویژه دهک‌های پایین است.  مجلس انتظار دارد دولت نظارت بر بازارها را افزایش دهد.

ساعدی تصریح کرد: امیدواریم که دولت در سال آخر، انعطاف بیشتری نشان دهد و از نمایندگان برای حل مشکلات همفکری بیشتری بخواهدتا نمایندگان نیز با تمام توان به دولت کمک کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =