شرور مسلح در شرق هرمزگان دستگیر شد

بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری شرور مسلحی که به اتهام تیراندازی منجر به جرح برادرش تحت تعقیب بود در ۲۴ ساعت گذشته در رودان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری عصر دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برخورد با جرایم خشن، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان رودان در پی دریافت خبری مبنی بر حضور شرور تحت تعقیب  در سطح شهرستان که اقدام به تیراندازی منجر به جرح به سمت برادرش نموده بود مطلع و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود :مأموران با انجام اقدام اطلاعاتی و پلیسی و پس از هماهنگی با مقام قضائی موقعیت دقیق متهم را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سردار جعفری تصریح کرد: یک قبضه سلاح  شکاری و ممنوعه بدون مهمات از مخفیگاه متهم کشف شده و تحقیقات از شرور مذکور در خصوص سایر جرائم ارتکابی در حال انجام است و وی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان تاکید کرد: پلیس و دستگاه قضایی مصمم است با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار و باعث سلب آسایش مردم می شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

شهرستان رودان در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =