سعادتمند: دست نامحرمان در برخی قراردادهای استقلال دیده می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: دلسوزان انتظار دارند ظرف مدت سه ماه تمامی مشکلات را آن هم مشکلاتی چون قراردادهای نجومی بی‌فایده و کارشناسی نشده که متاسفانه دست نامحرمان هم در آن‌ها دیده می‌شود، برطرف کنیم.

«احمد سعادتمند» امروز (دوشنبه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: در انتخاب، مذاکره و عقد قرارداد با اسپانسرها  و کلیه موارد با هماهنگی هیات مدیره اختیار تام داریم و تا امروز هم هیچ موردی وجود نداشته که بخواهیم قرارداد ببندیم و اقداماتی مثبت برای باشگاه انجام دهیم و کسی مانع شود.

وی افزود:همه می دانند در چه زمان و موقعیتی به استقلال آمده‌ام که شاید کمتر کسی می‌توانست در این برهه مدیریت باشگاه استقلال با دنیایی از بدهی‌های ارزی و ریالی و مشکلات حقوقی و فنی بپذیرد. اینکه بیرون گود باشیم و ادعا کنیم کار سختی نیست؛ با آگاهی کامل آمده‌ام و به تمامی مشکلات واقف هستم.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: چندین بحران بزرگ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در بدترین شرایط اقتصادی و بروز ویروس کرونا برطرف و حل و فصل کردیم. اقدامات بسیار خوبی را انجام دادخ و اقدامات بی‌سابقه‌ای در دست اجرا و برنامه جامع و کامل ۳ ساله داریم و اگر دلسوزان مدعی اجازه دهند مورد به مورد در زمان خودش عملیاتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: آیا این دلسوزان انتظار دارند ظرف مدت سه ماه تمامی مشکلات آن هم مشکلاتی چون قراردادهای نجومی بی‌فایده و کارشناسی نشده که متاسفانه دست نامحرمان هم در آن ها دیده می‌شود و میلیاردها تومان پول بیت‌المال این مملکت را هدف قرار داده، برطرف کنیم؛ چرا طی سالیان متمادی این اتفاق رخ نداده است. حال که تیم و بچه‌های با غیرت آن در شرایط کرونا با همه وجود تلاش می‌کنند و یکی دو تا عزل و نصب بهانه‌ای شده برای سرکوب باشگاه بزرگ و اعلام و اظهار نظر عزیزان.

سعادتمند تاکید کرد: باید اعلام کنم هدفمندتر از گذشته با عزمی جزم و اراده‌ای مصمم با کمک هواداران باشگاهی رویایی خواهیم ساخت. هواداران برای فصل بعد خواهند دید شادی را به این صاحبان اصلی بر می‌گردانیم؛ افتخارات دیگر را به تالار بی شمار افتخارات پرطرفدارترین تیم آسیا و پر آوازه‌ترین باشگاه ایرانی قاره کهن  اضافه خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: ضمن ارج نهادن به تمامی نظرات منتقدان و دلسوزان واقعی استقلال از سایر عزیزان هم می‌خواهم به باشگاه خودشان وقت بدهند حتی معجزه هم نمی‌تواند ظرف ۳ ماه صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =