۲۴ تیر ۱۳۹۹،‏ ۸:۴۱
کد خبرنگار: 1820
کد خبر: 83854370
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف مواد مخدر در شهربابک ۵۳درصد افزایش یافت

کرمان - ایرنا - به گفته فرمانده انتظامی شهر بابک از ابتدای فروردین ماه امسال تاکنون ۶۶۷کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳درصد رشد نشان می دهد.

سرهنگ محسن صیفوری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اشاره به دستگیری ۶۰ نفر قاچاقچی و خرده فروش، تاکید کرد: مبارزه با عناصر توزیع مواد مخدر یکی از از مهمترین اولویت های پلیس است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک یکی از نمونه‌های بارز مشارکت مردم با پلیس را حذف فرصت‌های وقوع جرم دانست و توصیه کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

مصرف مواد مخدر زمینه‌ای برای بروز سایر آسیب‌های اجتماعی است و آگاهی، پیشگیری و اجتماعی کردن اصلی ترین راهبرد در حوزه مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد محسوب می‌شود.

مبارزه با پدیده مصرف و قاچاق  مواد مخدر و نجات جوانان و خانواده‌ها از این معضل خانمان سوز در شهرستان شهربابک بسیار جدی است.توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد در مقابله و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر از ضرورت هاست.

اعتیاد و قاچاق مواد مخدر به معضلی تبدیل شده است که می طلبد همه اقشار و دستگاه های متولی با عزمی راسخ تر برای مقابله با این بلای خانمان سوز دست به کار شوند.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =