استاندار یزد: کرونا باعث رشد آسیب‌های اجتماعی شد

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: با توجه به شرایط حساسی که در کشور و استان داریم، تأثیرات کرونا و مشکلات اقتصادی باعث شده امروز آسیب‌های اجتماعی بیشتری را مشاهده کنیم و برخی آسیب‌ها نیز در آینده خود را نشان می‌دهد بنا بر این بهزیستی به عنوان متولی پیشگیری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در این زمینه وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

محمدعلی طالبی روز دوشنبه در نشست اعضای شورای معاونان بهزیستی استان یزد به مناسبت چهلمین سال تأسیس این سازمان  با تبیین برخی آسیب‌های شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن گفت: بهزیستی جلب مشارکت خیران و تشکل‌های غیردولتی  را برای مدیریت هرچه بهتر آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی یزد ، وی همراهی دستگاه های مسئول در استان و داشتن برنامه برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: ارتباط مستمر استانداری با بهزیستی باید بیش از این تقویت شود.

استاندار یزد با اشاره به وضعیت معیشت جامعه خاطرنشان کرد: باید فضایی همدلی مومنانه‌ای که در ماه رمضان شکل گرفت، تداوم یابد و بهزیستی نیز در جلب مشارکت خیرین و تشکل ها توجه بیشتری داشته باشد.

از 21 تا 27 هفته تیرماه هفته بهزیستی نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =