۱۵۴ میلیارد ریال به روستاهای استان قزوین اختصاص یافت

قزوین - ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: ۱۵۴ میلیارد ریال به تهیه، بازنگری و اجرای طرح هادی روستاهای قزوین اختصاص یافت.

علی خانجانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعتبارات تخصیص یافته به طرح هادی روستاهای قزوین توسط کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و به منظور توزیع اعتبارات استانی (تملک، دارایی‌های استانی) انجام و سهم اعتباری بنیاد مسکن در راستای اجرای پروژه‌های استان مشخص شد.

وی تصریح کرد: بیشترین سهم اعتبارات طرح هادی روستایی استان به شهرستان قزوین با ۵۴ میلیارد ریال و کمترین آن نیز به تاکستان با ۱۲ میلیارد ریال تعلق گرفت.

این مسوول عمرانی خاطرنشان کرد: بعد از ابلاغ اعتبارات در ماه آینده و تبادل موافقت نامه این نهاد با سازمان برنامه و بودجه، اعتبارات تخصیص یافته بین روستاهای استان توزیع خواهد شد.

خانجانیان با بیان اینکه میزان اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته در حوزه طرح هادی ۴۰ میلیارد ریال افزایش داشته، تاکید کرد: به نظر می‌رسد امسال حدود ۶۰ درصد از این میزان اعتبارات محقق شود.

معاون عمرانی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین خاطرنشان کرد: برای اجرای فاز یک و ۲ طرح هادی روستاهای استان قزوین در یک دوره ۱۰ ساله، سالانه به یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیازمندیم.

استان قزوین دارای ۸۴۳ روستای دارای خانوار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =