۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۱
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83854140
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات خوزستان: نگاه ویژه‌ای به بسکتبال پایه داریم

اهواز – ایرنا – رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: نگاه ویژه‌ای به بسکتبال پایه در استان داریم و هدفمان این است که کارهای مفیدی برای این رده سنی در این رشته ورزشی انجام دهیم تا در آینده، بسکتبال استان در سطح کشور و آسیا مطرح شود.

به گزارش ایرنا مجتبی پیرعباسی روز دوشنبه در جلسه هدفگذاری هیات بسکتبال خوزستان در اداره کل ورزش و جوانان خوزستان اظهار داشت: هدفمان توسعه و گسترش بسکتبال در تمام نقاط استان است و سعی می کنیم به استعدادیابی تمرکز بیشتری داشته باشیم تا در آینده بازیکنان بیشتری از استان به تیم‌های ملی راه پیدا کنند.

وی آموزش را مهمترین موضوع در آغاز فعالیت پیش روی این هیات در چهار سال آینده برشمرد و گفت: با وجود اینکه به لحاظ زیرساخت با مشکل مواجه هستیم اما  تیمهای خوزستان به ویژه در رده های پایه همچنان جزو بهترین‌های کشور هستند و می توانند به موفقیتهای خود ادامه دهند.

رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان اینکه بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های ورزشی برای توسعه ورزش اهمیت دارد، گفت: بر همین اساس سعی می کنیم تا حد ممکن سالن‌ موجود بسکتبال استان واقع در ورزشگاه تختی اهواز را بهسازی و تجهیز کنیم تا شرایط فعالیت بسکتبالیست ها بهتر شود.

وی ادامه داد: برای پیشبرد اهداف باید بسترهای لازم و مورد نیاز ایجاد شود، گفت: دوره‌های مهارت‌افزایی و ارتقای دانش برای ورزشکاران و به ویژه مربیان نقش مهمی در موفقیت این رشته خواهد داشت و رتبه خوزستان را در سطح کشور بالا می‌برد.

پیرعباسی با بیان اینکه هدفمان ارتقا بسکتبال خوزستان است و بنا داریم هیات‌های شهرستانی را فعال کنیم افزود: بسیاری از ارگان‌های استان در اهواز، سالن بسکتبال مناسبی دارند که می توان از این اماکن در جهت پیشبرد اهداف هیات استفاده کرد. امیدوارم با همکاری ورزشکاران، پیشکسوتان و ارگان‌ها، بسکتبال خوزستان را بر بام کشور قرار دهیم.

وی ادامه داد: تیم امید ما ۲ سال پیش قهرمان کشور شد اما سال گذشته همان تیم در مسابقات کشوری، تمام بازی های خود را واگذار و از رقابت‌ها کنار رفت که این موضوع نشان می دهد ما یک کار مقطعی انجام داده ایم.

رییس هیات بسکتبال خوزستان بیان کرد: اکنون از همان تیم امید تنها یک بازیکن آن هم سالار منجی در لیگ برتر کشور بازی می کند اما تمام بازیکنان تیم تهران که آن موقع نایب قهرمان ایران شدند، اکنون در لیگ برتر بازی می کنند. متاسفانه بازیکنان اهوازی وقتی به سن امید و جوانان می رسند به دلیل نبود یک تیم در لیگ برتر به حال خود رها می شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =