۱۵ استان کشور سالن اختصاصی تیراندازی با کمان دارند

اردبیل - ایرنا - نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: هماکنون در ۱۵ استان کشور سالن اختصاصی برای تمرین این رشته ورزشی احداث و راه‌اندازی شده است.

غلامرضا پارسا روز دوشنبه در مجمع انتخابات هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل افزود: فدراسیون تلاش می‌کند با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان در مابقی استان‌ها نیز سالن اختصاصی تیراندازی با کمان راه‌اندازی شده و در اختیار ورزشکاران و علاقه‌مندان قرار بگیرد.

وی اظهارداشت: با احداث و راه‌اندازی سالن اختصاصی تیراندازی با کمان شاهد رشد و توسعه این رشته ورزشی در نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به اقدامات فدراسیون در سال‌های اخیر بیان کرد: تجهیز سایت تیراندازی با کمان، احداث خوابگاه و ساختمان اداری فدراسیون از جمله مهم‌ترین اقدامات بوده که امیدواریم در آینده نه چندان دور به بهره‌برداری رسیده و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

او حمایت و پشتیبانی از هیات استان‌ها را از دیگر اولویت‌های فدراسیون برشمرد و اضافه کرد: در سال‌های اخیر فدراسیون تجهیزاتی مانند کمان و فوم در اختیار تمامی استان‌های کشور قرار داده است.

وی ادامه داد: تعداد فعالان و ورزشکاران رشته ورزشی تیر و کمان در سطح کشور آن طور که باید چشمگیر نیست که عللی مختلفی دارد ولی شاید یکی از علت‌های آن گرانی تجهیزات این رشته ورزشی است.

پارسا گفت: در سال‌های اخیر بنا به دلایلی وضعیت هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل خوب نبود که امیدواریم با مشخص شدن رییس هیات شاهد پیشرفت و توسعه این رشته ورزشی در استان باشیم.

نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان افزود: فدارسیون آمادگی دارد در صورت همکاری مسوولان استان بویژه اداره کل ورزش و جوانان سایت تیراندازی با کمان مناسب در اردبیل احداث و راه‌اندازی کند.

وی پرداختن به هر نوع مسائل حاشیه‌ای را به ضرر و زیان ورزش دانست و اظهارداشت: انتظار می‌رود رییس جدید هیات تیراندازی با کمان استان با دوری از اختلافات و با تعامل و همکاری تمامی دلسوزان و پیشکسوتان و استفاده از خرد جمعی زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی را در اردبیل فراهم کند.

در این مجمع انتخاباتی بهنام کمالی با کسب ۹ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات تیراندازی با کمان استان اردبیل انتخاب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =