۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۰
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83853996
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار ویژه کرج : ماسک ارزان در دسترس مردم  قرار بگیرد

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و  فرماندار ویژه شهرستان کرج اعلام کرد که به دستور استاندارالبرز باید ماسک ارزان قیمت در مترو و مراکز عمومی دردسترس مردم قرار بگیرد. 

غفور قاسم پور روز دوشنبه دراین باره به خبرنگار ایرنا گفت: استفاده از ماسک نه تنها برای کارکنان اجباری است بلکه مصوبه کشوری بوده و اجرای آن برای عمومی الزامی است و کارمند و غیرکارمند ندارد.
وی با بیان اینکه مردم باید خود را با شرایط سبک زندگی اجتماعی در دوران کرونا تطبیق دهند افزود: طرح جامع سازگاری با کرونا توسط فرمانداران تهیه و تدوین و پس از تصویب در ستاد استانی اجرایی خواهد شد

قاسم پور اضافه کرد: سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است که براین اساس ستادهای فرعی در دستگاه ها تشکیل شده است و نظارت و بازرسی ها توسط حراست ها و بازرسی ها تداوم دارد.
وی خاطرنشان کرد: ضدعفونی ایستگاه های اتوبوسرانی و سایر وسایل حمل و نقل عمومی توسط شهرداری ها در دستور کار قرار گرفته است.
فرماندار کرج گفت: از طریق رسانه ها، تابلوهای تبلیغات شهری و صدا و سیمای استانی آگاهی های لازم به مردم صورت می گیرد
وی تاکید کرد: نظارت ها و بازرسی ها در بخش اصناف باید تشدید شود چراکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و  خودداری از ترددهای غیرضروری، راهکار پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =