۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 985
کد خبر: 83853928
۰ نفر

برچسب‌ها

استان اردبیل رتبه پنجم کشوری را در استقرار شبکه شاد کسب کرد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اردبیل گفت: این استان رتبه پنجم کشوری را در استقرار شبکه شاد کسب کرده است.

احمد ناصری روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش نیر اظهارداشت: حتی یک دانش آموز نباید از چرخه آموزشی خارج بماند و برای استمرار برنامه‌های آموزشی در استان تلاش خواهد شد. 

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: با توجه به شرایط کرونایی در سه حالت وضعیت سفید ، زرد و قرمز با شرایط پروتکل‌های بهداشتی مدارس ۱۵ شهریور ماه آغاز و تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ خواهد شد.

او درباره جایگاه آموزشی استان در سطح کشور افزود: از سال ۹۸ تاکنون برای اجرای سیستم‌های گرمایشی مدارس استان ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و یک‌هزار مدرسه به شبکه ملی ارتباطات وصل شده است که در سطح ملی از جایگاه قابل قبولی از لحاظ سیستم آموزشی قرار گرفته‌ایم.

ابراهیم امامی ، فرماندار نیر هم در این جلسه با قدردانی از زحمات کادر آموزشی افزود: در برخی از مدارس شهرستان نیر اینترنت یا وجود ندارد یا ضعیف است که در اسرع وقت باید رفع مشکل شود. 

او از راه‌اندازی ۲ مدرسه در روستاهای مولان و گلجه خبر داد و خواستار ساماندهی نیروهای آموزشی شهرستان در راستای تقویت نظام آموزشی منطقه شد.

وی اظهارداشت: جشنواره خیرین مدرسه شهرستان نیر به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

عبدی ، رییس دانشگاه فرهنگیان اردبیل هم با اشاره به افزایش تعداد دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان نیر گفت: امسال تعداد دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان نیر به ۴۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =