برگزاری نخستین کارگاه آموزشی الکترونیکی تاسیس تعاونی‌های جوانان

تهران - ایرنا - مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان و فعالیت‌های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان گفت: نخستین کارگاه آموزشی تاسیس تعاونی‌های جوانان با همکاری معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت غیرحضوری برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سجاد سالک افزود: در راستای اجرای تفاهمنامه وزارت ورزش و جوانان با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمستان سال ۹۸، علاقه مندان به عرصه کارآفرینی که در سازمان‌های مردم نهاد جوانان فعالیت می‌کنند، با همکاری معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوره آموزشی تاسیس تعاونی‌های جوانان که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شد، شرکت کردند.
وی در خصوص مباحث آموزشی این دوره نیز خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی، مدیران حوزه تعاون در خصوص چگونگی تاسیس تعاونی جوانان، مزایا، تسهیلات، ملاحظات و قوانین مرتبط، گفت وگو کردند.
سالک ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود، با مباحث تکمیلی و دوره‌های آموزشی بعدی، امسال برای اولین بار در ۳۱ استان کشور تعاونی‌های جوانان تاسیس شود تا در جهت اشتغال‌زایی و بهبود فضای کسب و کار و تسهیل شرایط برای نقش‌آفرینی جوانان در عرصه جهش تولید نیز اقدامات موثری انجام شود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =