۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83853894
۰ نفر

برچسب‌ها

محجوب: فدراسیون شطرنج نیاز به مدیر ورزشی دارد

تهران- ایرنا- عضو سابق تیم ملی شطرنج ایران گفت: برای اینکه زنجیره توسعه شطرنج ایران قطع نشود باید فدراسیون با مدیر ورزشی و به صورت برنامه محور اداره شود.

مرتضی محجوب روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیش از سه ماه است که فدراسیون با سرپرست اداره می‌شود و این برای رشته ورزشی که در حال توسعه و پیشرفت است، مناسب نیست. امیدوارم مجمع انتخاباتی زودتر برگزار تا تکلیف شطرنج‌بازان مشخص شود.

مربی سابق تیم شطرنج جوانان ادامه داد: در حدود یکماه پیش صلاحیت مدیریتی چند نفر از نامزدها تایید شده است. فدراسیون نیاز به مدیری از جنس ورزش دارد و چند نفر تایید شده هم از جنس ورزش هستند امیدوارم مجمع بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شود تا در نهایت بتوانیم در مسیر شطرنج قرار بگیریم.

استاد بزرگ شطرنج ایران با اشاره به موفقیت بزرگ شطرنج‌بازان ایرانی در مسابقات آنلاین گفت: این روند چند سال است که شروع شده و در بخش استاندارد نیز ما موفقیت زیادی کسب کردیم. موفقیت محمد امین طباطبایی و سارا خادم الشریعه نمونه بارز پیشرفت شطرنج ایران است. نفر نخست شطرنج زنان ایران جون ونجون چینی را شکست داد که قهرمانی جهان در کارنامه دارد.

محجوب در پایان تصریح کرد: برای اینکه زنجیره توسعه شطرنج ایران قطع نشود باید فدراسیون با رییس و به صورت برنامه محور اداره شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =