نظرخواهی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان درباره برگزاری مسابقات

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان درباره برگزاری مسابقات بین‌المللی سال ۲۰۲۰ از کشورهای عضو نظرخواهی کرده است.

پنج کشور چین، ترکیه، کره‌جنوبی، ایرلند و هلند میزبان مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در سال ۲۰۲۰ هستند.

«امید نجاری» مدیر تیم‌های ملی تیراندازی با کمان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام خبر نظرخواهی فدراسیون جهانی گفت: احتمال لغو تمامی مسابقات امسال وجود دارد. فدراسیون جهانی اعلام کرده است که پس از جمع‌آوری نظرات کشورها در خصوص برگزاری یا لغو مسابقات تصمیم‌گیری می‌کند.

وی افزود: برنامه تمرینات تیم ملی از پنج اسفند ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور تعطیل شد و از ورزشکاران خواستیم تا تمرینات خود را در منزل به صورت تمرینات خشک و برنامه بدنسازی دنبال و برنامه خود را برای سرمربی ارسال کنند تا ضمن رفع ایرادات، تمرینات را ادامه دهند.

نجاری افزود: وقتی وزارت ورزش، اجازه برگزاری اردوهای آماده‌سازی را به برخی رشته‌ها داد، قرار شد فدراسیون با هماهنگی هیات تیراندازی با کمان استان آذربایجان شرقی یک مرحله از تمرینات را در شهر مراغه با توجه به شرایط سفید این شهر برگزار کنیم. متاسفانه خیلی زود و پیش برگزاری اردو، وضعیت شهر مراغه قرمز شد و امکان برگزاری اردو از بین رفت.

او تصریح کرد: متاسفانه امکان برگزاری اردو در کشورهای دیگر به سختی فراهم می‌شود. اگر بخواهیم در اروپا اردو برگزار کنیم باید ورزشکاران ۱۴ روز در قرنطینه باشند که این هزینه بسیار سنگینی برای فدراسیون دارد که پرداخت آن ممکن نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =