آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان ۲۷ تیر سال جاری همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، احمد اسکندری نسب با بیان اینکه ۱۷ هزار و ۲۴۲ دانش آموز استان کرمان در آزمون مدارس استعدادهای درخشان با هم رقابت می کنند افزود: از این تعداد ۱۲ هزار و ۱۸۲ دانش آموز ورودی پایه هفتم و پنج هزار و ۶۰ نفر نیز دانش آموز ورودی پایه دهم هستند.

وی به جدول زمانبندی برگزاری ازمون سنجش و پذیرش ورودی دانش آموزان پایه هفتم و آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان اشاره و تصریح کرد: تاریخ برگزاری سنجش و پذیرش ورودی دانش آموزان پایه هفتم ساعت ۹ صبح و پایه دهم ساعت ۱۴ عصر روز ۲۷ تیرماه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از فعال شدن امکان دریافت و چاپ  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان خبر داد و اظهار داشت: دانش آموزان ورودی پایه دهم که در این آزمون ثبت نام کرده اند می توانند پس از پرداخت وجه ثبت نام از طریق سایت http://azmoon.medu.ir  با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود نسبت به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کنند.

وی ادامه دادد: دانش آموزان ورودی پایه هفتم نیز می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) به نشانی http://hoosh.medu.ir کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

اسکندری نسب با تاکید بر فراهم آوردن مقدمات حضور به موقع داوطلبان در محل برگزاری آزمون، نظارت بر حسن انجام و تامین امنیت آزمون ها تاکید کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون استعدادهای درخشان گفت: این آزمون با رعایت کامل مقررات بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در سراسر استان کرمان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =