هیات رییسه فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران مجلس انتخاب شدند

تهران- ایرنا- نماینده مرد م سنقر در مجلس شورای اسلامی از تعیین اعضای هیات رییسه از تعیین اعضای فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه خانه ملت، «سیدجواد حسینی‌کیا» عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: براساس تصمیم اعضای فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران بنده به عنوان رییس فراکسیون انتخاب شده‌ام.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: مجتبی یوسفی، نایب رییس و محمدرضا دشتی اردکانی سخنگوی این فراکسیون شدند.

به گفته حسینی کیا، یوسف داودی و عبدالناصر درخشان نیز توانستند با کسب اکثریت آرا از اعضای فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران به عنوان دبیران اول و دوم این فراکسیون انتخاب شوند.

امروز همچنین انتخابات هیأت رییسه فراکسیون گام دوم انقلاب برگزار شد و محسن زنگنه با اکثریت آراء به عنوان رییس این فراکسیون انتخاب شد. حسن شجاعی علی آبادی نایب رییس، فاطمه محمدبیگی و مجتبی رضاخواه دبیر و احمدنادری سخنگوی این فراکسیون هستند.

به گفته نادری فراکسیون گام دوم انقلاب در راستای فرمایشات رهبری و بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب شکل گرفته است.

موضوعاتی چون جوان سازی کشور و سپردن کار به نسل‌ جوان، جهش در حوزه‌های مختلف و محورهای بیانیه گام دوم در پیشرفت علم و فناوری در اولویت فراکسیون قرار دارد.

سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب  از تشکیل هفت کارگروه ذیل فراکسیون خبرداد و گفت: این هفت کارگروه با توجه به زیرشاخه‌های بیانیه گام دوم انقلاب شکل می‌گیرد و خروجی آن را می‌توان در ابعاد مختلف قانونگذاری شاهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =