رییس ایفمارک: با راستی‌آزمایی مخالف هستم

تهران- ایرنا- رییس ایفمارک گفت: با راستی‌آزمایی مخالفم زیرا از ناظران خواستیم که اجرای پروتکل‌ها را به ما گزارش کنند تا به بازیکنان و مسوولان اطمینان کامل داده شود که پروتکل‌ها رعایت می‌شوند. 

«زهره هراتیان» روز دوشنبه در گفت و گویی در خصوص حضور ناظران ایفمارک در راستی‌آزمایی آزمایش تیم‌های فوتبال، بیان داشت: با راستی‌آزمایی مخالف هستم. از ناظران خواستیم که اجرای پروتکل‌ها را به ما گزارش کنند تا به بازیکنان و مسوولان اطمینان کامل داده شود که پروتکل‌ها رعایت می‌شوند. 

وی درباره همکاری ایفمارک با فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با کرونا تصریح کرد: با بیماری جدیدی مواجه هستیم. ما باید با فدراسیون پزشکی ورزشی تعامل داشته باشیم و به آن‌ها کمک ‌کنیم. باید لیگ‌های مختلف را بررسی کنیم و با باز شدن مدارس با هم بیشتر همکاری کنیم.

هراتیان درباره وضعیت «عارف غلامی» و حضور او در دیدار با تراکتور، گفت: ناظران در حاشیه این مسابقه حضور داشتند و با کادرپزشکی استقلال در تماس هستند. آنها مسائل را بررسی می‌کنند تا بازیکن به وضعیت عادی برگردد. البته من درباره این بازیکن اطلاعی ندارم و همکارانم در فدراسیون پزشکی ورزشی در ارتباط هستند.

رییس ایفمارک درباره اینکه گفته شد فوتبالی‌ها آزمایشگاه‌ها را به خاطر شرایط خودشان زیر سوال می‌برند، اظهار داشت: کار من پزشکی است و به خودم اجازه نمی‌دهم درباره مساله‌ای که بر آن احاطه ندارم، حرف بزنم. در مسائل مربوط به کرونا نباید به جزئیات بپردازیم زیرا باعث نگرانی عامه مردم می‌شود و آثار روانی خوبی ندارد. 

هراتیان تصریح کرد: تمام آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، مورد تایید ما است و ناظر ایفمارک فقط برای این به مسابقات می‌روند تا ببینند پروتکل‌ها رعایت می‌شود یا خیر.

وی افزود: باید پروتکل‌های جدیدی در فوتبال تعریف شود. وزارت بهداشت درباره تغییر شیوه غربالگری اطلاعیه می‌دهد و باید بُعد آموزش و خوداظهاری را برای هر فرد پُررنگ‌تر کنیم. علائم کرونا دچار تغییر شده و باید چهره به چهره، این علائم را توضیح دهیم. باید هر هفته یا هر دو هفته، فرم آموزش‌ها را تغییر دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =