شناسایی ۶۸ نقطه حادثه خیز جاده ای در ایلام

ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه ایلام با اشاره به اینکه ۶۸ نقطه حادثه خیز در این استان ایلام وجود دارد، گفت: این نقاط برای کاهش تصادفات در استان باید حذف شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده روز دوشنبه اظهار کرد: برابر کارشناسی‌های انجام شده در سطح راه‌های استان، ۶۸ نقطه حادثه خیز در ایلام وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه بخش مهمی از تصادفات استان ایلام در این مناطق رخ می‌دهد، افزود: این نقاط برای کاهش تصادفات در استان باید حذف شوند.

رییس پلیس راه ایلام تاکید کرد: مسیر ایلام - مهران، سرابله - ایلام و ایلام - ایوان از جمله مسیرهای پر تصادف در استان ایلام به شمار می‌روند.

همتی زاده با اشاره به اینکه هم اکنون پروژه‌های مختلفی در مسیر ایلام - مهران کاهش تصادفات در حال انجام است، یادآور شد: در حال حاضر در این محور ارتباطی در مجموع سه تونل به طول ۲ هزار متر ساخته شده که حفاری یک هزار و ۶۰۰ متر از این تونل‌ها به پایان رسیده است.

وی اضافه کرد: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و عدم تجمع افراد در مناطق گردشگری استان ایلام، پلیس راه استان با سایر دستگاه‌ های امدادی در روزهای پایانی هفته از تردد غیرضروری خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی جلوگیری و نسبت به عودت خودروها اقدام خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =