توصیه فرماندار تالش به شهروندان برای مقابله با موج دوم کرونا

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: موج دوم بیماری کرونا در حال شروع است و شهروندان با رعایت مسائل بهداشتی، استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمعات و فاصله‌گذاری اجتماعی از شیوع مجدد آن جلوگیری کنند.

گزارش روابط عمومی فرمانداری تالش حاکی است که سید عیسی مهدوی روز دوشنبه در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا در فرمانداری تالش اظهار کرد: در اوایل شیوع بیماری کرونا روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و هیچگونه شناختی نسبت به این ویروس منحوس نداشتیم و شیوع آن نگرانی های زیادی را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: با توجه به تدابیر خوب مسئولان اداره ها و نهادها، بیماری در ماه های اسفند و فروردین به خوبی کنترل شد و با کمک مردم، سازمان های مردم نهاد، خیران، بسیجیان و گروه های جهادی به کمک بیماران و افراد آسیب دیده شتافتیم و بخشی از خسارت ها جبران شد.

فرماندار تالش افزود: با گذشت حدود چهار ماه از زمان شیوع کرونا، هنوز این بیماری ریشه کن نشده و موج دوم آن دوباره در حال شکل گیری است و مردم و مسئولان، این موضوع را جدی بگیرند.

شیوع بیماری کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر خود کرده، خسارت های زیادی به بخش های مختلف همه کشورها وارد کرده است و مسئولان امر، رعایت پروتکل های بهداشتی را تنها راهکار مقابله با آن می دانند.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =