۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۵
کد خبرنگار: 2148
کد خبر: 83853628
۰ نفر

برچسب‌ها

مروری بر روزنامه‌های ۲۳ تیرماه شیراز

شیراز - ایرنا- اظهارات استاندار فارس مبنی بر اینکه " گلایه ما از دیدن نیمه خالی لیوان است نه انتقادها " تولید روزانه ۴۰۰ هزار ماسک در استان فارس و اشاره رییس کل دادگستری فارس به رفع توقیف از تولید از جمله سرخط های اصلی روزنامه های روز دوشنبه ۲۲ تیرماه شیراز است.

خبر جنوب روزنامه شیراز روز دوشنبه در صفحات استانی اظهارات معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز را برجسته ساخت و نوشت : یک سوم مبتلایان جدید کرونای کشور در فارس ساکن هستند ، آغاز پویش من هم ماسک می زنم و تاکید بر اینکه ۷۰ درصد از کنترل کرونا در دست مردم است دیگر سرخط های اصلی این روزنامه است.

سبحان دیگر روزنامه شیراز با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت : " مجادلات مردم را ناراحت میکند ، همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم " ، افزایش مجدد حقوق بازنشستگان و اشاره امام جمعه شیراز مبنی بر اینکه جایگاه امام جمعه راهبردی است دیگر سرخط های اصلی این روزنامه است.

جذب کلیه اسناد خزانه توسط راه و شهر سازی فارس سر خطی از روزنامه شیراز نوین است که روز دوشنبه برجسته شده است ، این روزنامه به نقل از مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر نوشت : فارس و جنوب کشور از توانمندی های ویژه تامین و تولید برق برخوردارند.

تماشا ، دیگر روزنامه شیراز هم بیانات رهبر معظم انقلاب را سرخط اصلی قرار داد و نوشت : " توهین به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست " ، این روزنامه همچنین به نقل از مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس نوشت : برای بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد ملی کرونا هستیم.

روزنامه طلوع نیز بیانات رهبر معظم انقلاب را برجسته ساخت و نوشت : " نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود" کاهش ازدواج و افزایش طلاق در ۸ سال گذشته و تاکید معاون استاندار فارس مبنی بر اینکه بانک ها حق تملک واحد های صنعتی را ندارند دیگر سرخط های این روزنامه است.

افسانه ، دیگر روزنامه شیراز در نیم صفحه نخست روز دوشنبه گزارشی از حقابه رها شدهای که نیاز تالاب های فارس را رفع نمیکند چاپ کرد ، دراین گزارش با سرخط فارس دیگر تالاب زنده ندارد نوشت : به دلیل ورود فاضلاب های صنعتی و بخشی از فاضلاب شهر شیراز تالاب مهارلو بیمار است.

روزنامه عصر مردم نیز گزارشی با عنوان  روزهای دشوار بازار لوازم خانگی در شیراز را سرخط صفحه نخست قرار داد ، این روزنامه از ابتلای ۳۰ نفر از کارکنان بیمارستان شهرستان داراب به کرونا خبر داد و ادعای روسیه مبنی بر ساخت نخستین واکسن ایمن کرونا را برجسته کرد.

اخبار مرتبط