۲۱۷ واحد مسکن به مددجویان بهزیستی لرستان تحویل شد

خرم آباد – ایرنا – معاون مشارکت های مردمی بهزیستی لرستان گفت: ۲۱۷ واحد مسکن به خانوارهای معمولی و دارای ۲ معلول تحت پوشش استان تحویل شد.

رضا وفایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ازاین تعداد ۱۸۰ خانوار مددجوی عادی و ۳۷ خانوار دارای دو معلول هستند که در نهضت مسکن سازمان بهزیستی خانه دار شدند.

وی اظهار داشت: ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض بهزیستی برای این خانواده ها تامین شده و خانواده های ۲ معلول شهری و روستایی به ترتیب ۶۰ میلیون و ۳۶ میلیون تومان بلاعوض دریافت کردند.

وی با اشاره به کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای تامین مسکن مددجویان روستایی در حوزه زمین وتسهیلات ۴۰ میلیون تومانی تصریح کرد: برای خانوارهای معمولی تحت پوشش نیز ۱۰ میلیون تومان بلاعوض توسط بهزیستی پرداخت شده است.

وفایی ادامه داد: تعهد امسال بهزیستی لرستان برای تامین مسکن ۲۰۱ خانوار بوده که این تعهد با تحقق ۲۱۷ واحد در سه ماهه اول سال انجام شد و ۵۰۰ واحد دیگر برای تکمیل تا پایان سال در دست اقدام است.

به گفته وی ازحدود ۱۵ سال گذشته تاکنون حدود چهار هزار و ۵۰۰ واحد در قالب طرح نهضت مسکن با همکاری مستمر و موثر بهزیستی لرستان به مدجویان واگذار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =