۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۱
کد خبرنگار: 2109
کد خبر: 83853594
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲ میلیارد ریال برای طرح‌های عمرانی شهر حسین‌آباد هزینه می‌شود

سنندج - ایرنا - شهردار حسین‌آباد گفت: امسال ۱۲ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی شهرداری برای اجرای طرح‌های عمرانی این شهر هزینه می‌شود.

احمدکوهی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم شهر جدید حسین آباد انتظار دارند کیفیت زندگی و ارائه خدمات به آنها نسبت به روستا بودن این شهر بالا برود از این روز انتظار می‌رود دستگاه‌های مختلف باید با این رویکرد فعالیت‌های خود را افزایش دهند.

وی افزود: طرح‌های عمرانی در حال اجرای شهرداری در این شهر شامل اجرای طرح بلوار اصلی، اجرای سه میدان، سنگ فرش، جدول گذاری، دیوار حایل، آسفالت معابر و پیاده روسازی است که ۱۲ میلیارد ریال برای آنها هزینه می‌شود.

شهردار حسین‌آباد اضافه کرد: یک دستگاه بیل مکانیزه چند منظوره با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال تهیه شده که بسیاری از نیازهای کاری این شهرداری را رفع می‌کند.

کوهی با اشاره به اینکه شهر حسین‌آباد در مسیر کریدور شمال به جنوب قرار دارد، یادآور شد: جذب سرمایه گذار برای اجرای طرح‌های اقتصادی پایدار حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری از احداث هتل از برنامه‌های شورای اسلامی و شهرداری این شهر است.

وی فرهنگسازی برای پرداخت به موقع عوارض شهری و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از برنامه‌های این شهرداری است تا قدم‌های خوبی در توسعه شهری برداشته شود.

شهر حسین‌آباد با ۲ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری شمال شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =