نحوه درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش آموختگان پیام نور اعلام شد

تهران-ایرنا- مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور جزییات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش‌آموختگان این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه پیام نور، رامین صادقیان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت توجه به سلامت دانشجویان و کارکنان این دانشگاه، دانشجویان تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه جهت دریافت دانشنامه خودداری کنند.

وی افزود: دانش آموختگان برای درخواست دانشنامه باید پس از مراجعه به وب سایت سیستم گلستان ( http://reg.pnu.ac.ir ) از طریق سر برگ پیشخوان خدمت و درخواست دانشنامه فوری، استان محل دریافت دانشنامه را تعیین کند.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نوربا بیان این که فقط دانشجویانی که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته است و نیاز فوری به دانشنامه دارند، می توانند از این طریق درخواست کنند، اظهار داشت:دانشنامه های فوری صادر شده در اولین زمان ممکن از طریق پست به ستاد دانشگاه پیام نور استانی که دانشجو در پیشخوان گلستان تعیین کرده است، ارسال خواهد شد.

صادقی افزود: دانش آموختگان می توانند بعد از حداقل ۱۰ روز کاری از دریافت پیام آماده بودن دانشنامه در همان پیشخوان گلستان، همراه با کارت ملی و گواهینامه موقت به امور دانش آموختگان ستاد استانی که دانشنامه آنها ارسال شده است، مراجعه کرده و دانشنامه خود را به همراه ریز نمرات تایید شده (در صورت درخواست ریز نمرات) تحویل گیرند.

وی یادآور شد: دانشنامه عادی سایر دانش آموختگان به استان و مرکز تحصیل دانشجو ارسال می شود.

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ادامه داد: دانش آموختگان  متقاضی دانشنامه فوری می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی، موضوع را از واحد صدور اداره دانش آموختگان با شماره ۲۳۳۲۲۵۷۲ و ۲۳۳۲۲۵۷۰ پیگیری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =