فضای مجازی میزبان کودکان و نوجوانان کرمانشاهی است

کرمانشاه- ایرنا- انجمن‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه با دعوت از چهره‌های مطرح فرهنگی، هنری و ادبی و تا عادی شدن شرایط خاص ناشی از کرونا به فعالیت خود ادامه می‌دهند و میزبان کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، باوجود گسترش بیماری ویروس کرونا، انجمن‌های مجازی این اداره کل با برنامه‌ریزی و جدیت کارشناسان و با حضور اعضا و مربیان در حال برگزاری است.

بر همین اساس، پنجمین جلسه انجمن نمایش مجازی «ویلکان»، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در روز سه‌شنبه ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

این انجمن با حضور «فرزاد زیدی نژاد»، از کارگردانان تئاتر کودک و نوجوان و با موضوع «نمایش خلاق» در فضای مجازی اجرا خواهد شد.

از سویی دیگر، ششمین جلسه انجمن قصه‌گویی کانون استان کرمانشاه نیز با دعوت از «ساغر لطفی‌نژاد»، قصه‌گوی برگزیده جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برگزار می‌شود.

این انجمن که با موضوع «قصه، لذت و تجربه» برگزار می‌شود، میزبان مربیان کانون و علاقه‌مندان به هنر قصه‌گویی است.

زمان برگزاری انجمن قصه‌گویی «قاف مثل قصه» کانون استان کرمانشاه، ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۹ می‌باشد.

انجمن مجازی عکاسان نوجوان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه نیز، دهمین جلسه خود را ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌کند؛ «علی خوش‌جام»، عکاس، طراح گرافیک و عضو انجمن عکاسان ایران میهمان این انجمن است.

انجمن‌های مجازی کانون استان کرمانشاه تا عادی‌شدن شرایط خاص ناشی از بیماری ویروس کرونا برپا خواهند بود و به فعالیت خود برای کودکان و نوجوانان ادامه خواهند داد.
استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت دارد که حدود ۲۱ درصد از این جمعیت زیر ۱۵ سال سن دارند.