حضور فوتسالیست قزوینی در اردوی تیم ملی

قزوین – ایرنا – مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان از دعوت و حضور محمد نجف زنگی فوتسالیست قزوینی به اردوی تیم ملی خبر داد.

روح الله عبدالهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اردوی آماده‌سازی تیم فوتسال بزرگسالان کشور از امروز تا بیست‌ و ‌ششم تیرماه در تهران پیگیری می‌شود و کادر فنی تیم ملی فهرست نفرات دعوت ‌شده به اردو را اعلام کرده است.

وی با اشاره به دعوت یک فوتسالیست از استان به این اردو، اضافه کرد: سعید مؤمنی و مرتضی عزتی که در تیم فوتسال لیگ برتری مس سونگون و گیتی پسند اصفهان توپ می‌زنند، فعلا به خاطر فشار کاری و خستگی ناشی از حضور در فینال به اردو دعوت نشده‌اند ولی احتمال دعوت آنها وجود دارد.

عبدالهی افزود: این دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا است و در مرحله اول اردو نیز تنها نجف زنگی از استان قزوین حضور داشت.

این مسوول ورزشی با اشاره به شیوع موج دوم کرونا، افزود: حضور فوتسالیست‌ها در این اردوها با رعایت موازین و دستورهای بهداشتی است ولی تصمیم گیری برای برگزاری یا لغو این اردوها در حوزه فدراسیون فوتبال و ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فوتسال در استان، گفت: این رشته در بخش بانوان و آقایان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گسترده‌ای برخوردار است و قطعا با حمایت و توجه مسوولان زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای آن بیشتر فراهم خواهد شد.

استان قزوین ۱۰ هزار بیمه شده ورزشی در رشته فوتبال و فوتسال دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =