۲۳ تیر ۱۳۹۹،‏ ۸:۵۲
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83853469
۰ نفر

برچسب‌ها

قلیان در همدان جمع‌آوری شد

همدان- ایرنا- طرح یک‌روزه جمع‌آوری عرضه‌کنندگان قلیان در ۲ منطقه گردشگری و پرازدحام همدان اجرا شد.

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پنجمین طرح مشترک برخورد با عرضه قلیان در محور و محوطه گردشگری و توریستی گنج نامه و بلوار ارم عملیاتی شد.

محمدعلی گلشن افزود: در راستای اجرای این طرح که با برنامه ریزی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری و همکاری اداره بهداشت و نیروی انتطامی انجام شد، ۱۵۰ عدد قلیان از سطح این نقاط گردشگری جمع آوری و تحویل مرکز بهداشت همدان شد.

وی با بیان اینکه این طرح در صورت نیاز و بی توجهی به هشدارهای صادره ادامه خواهد داشت تاکید کرد: عرضه قلیان و دورهمی مردم از عوامل اصلی در شیوع کرونا و بی توجهی به سلامت اجتماعی به طور قطع عامل گسترش این ویروس است.

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان یادآور شد: با توجه به تبصره یک بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و مطالبات مردمی، با حمایت دادستان و دستگاه انتظامی همدان با عرضه غیرمجاز قلیان در اماکن عمومی به ویژه پارکها برخورد جدی خواهد شد.

گلشن اضافه کرد: شهرداری همدان در راستای حمایت از سلامت خانواده و حفظ حقوق شهروندی با هرگونه عرضه و فروش قلیان در پارک ها و اماکن عمومی برخورد می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =