ورود به آرامستان شهرکرد به دلیل شیوع کرونا ممنوع شد

شهرکرد- ایرنا- شهردار شهرکرد با اشاره به شیوع ویروس کرونا در چهار محال و بختیاری گفت: ورود به آرامستان بهشت رحمت ممنوع و ورودی این آرامستان مسدود شده است و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اکنون ورود ممنوع است.

بهادر عبدالغنی شامگاه یکشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهرکرد تاکید کرد: این اقدام با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و براساس دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری انجام شده است.

وی افزود: همچنین براساس دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری، به ‌منظور تلاش برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، در هر مراسم عزاداری تنها ۱۵ نفر از بستگان درجه یک متوفی می‌توانند در آرامستان حضور داشته باشند.

رییس شورای اسلامی شهرکرد نیز گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری باید از محل فروش برخی املاک نسبت به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مانند پروژه مقابل امامزادگان دومعصوم اقدام کند.

حیدر علی‌پور تصریح کرد: شهرداری شهرکرد اجرای تمامی طرح‌های مرتبط با توسعه شهری را باید براساس ضوابط قانونی انجام دهد.

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا یا کووید ۱۹ بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

استفاده همگانی از ماسک، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

شهرکرد به‌ عنوان مرکز استنان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =