۲۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۳۱
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83853346
۰ نفر

برچسب‌ها

نفس راحت گل ریحان در روزهای پرحاشیه

کرج- ایرنا- هفته بیست و نهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور در حالی برگزار شد که تیم گل ریحان البرز میزبان سپید رود رشت بود.

در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور، شامگاه یکشنبه تیم های گل ریحان البرز و سپید رود رشت در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف یکدیگر رفتند.
این بازی در حالی برگزار شد که گل ریحانی ها به خصوص طی هفته های اخیر با حاشیه های زیادی از اعتصاب بازیکنان، اخراج سرمربی و به دنبال آن انصراف تعدادی از بازیکنان مواجه شده بودند.
اما با وجود این حاشیه ها، بازیکنان گل ریحان توانستند با تک گل نیما مختاری  از سد حریف خود گذشته و پس از مدتی نفس راحت بکشند.
تیم فوتبال گل ریحان البرز در فصل گذشته رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور به سرمربی گری محمد نصرتی توانسته بود نتایج قابل قبولی کسب و به عنوان یکی از مدعیان صعود مطرح بود.
اما این صدرنشینی ها دوام نیاورد و در نیم فصل دوم این دوره از رقابت ها، نتایج ضعیف این تیم نشان دهنده دور شدن گل ریحانی ها از هدف اصلی که صعود به رقابت های لیگ برتر بود داشت.
حاشیه های زیادی به خصوص طی ماه های اخیر دامان این تیم را  از جمله تغییر به یکباره مدیریت باشگاه و برکناری سرمربی تیم و برگشت دوباره سرمربی پس از یک هفته به گل ریحان گرفت و 
در ادامه بازیکنان به دلیل پرداخت نشدن مبلغ قراردادهایشان اعتصاب کردند و پس از آن و با کسب نتایج ضعیف،نصرتی برکنار و میثم منیعی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد.
منیعی در نخستین بازی خود که دیدار با سپیدرود رشت بود توانست با کسب سه امتیاز برای گل ریحان، آرامش را پس از مدت ها به این تیم بازگرداند.

این بازی در حالی برگزار شد که چهار بازیکن گل ریحان به دلیل جدایی نصرتی از این تیم، از گل ریحان جدا شدند.

گل ریحان با کسب سه امتیاز این بازی ٤٦ امتیازی شد و در مکان ششم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =