۲۲ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۵
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83853334
۰ نفر

برچسب‌ها

بازدید «رنگرز» از فدراسیون بوکس

تهران- ایرنا- سرپرست دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون بوکس حضور یافت و با مسوولان این فدراسیون، دیدار و گفت‌وگو کرد.

طی این جلسه که در محل فدراسیون بوکس برگزار شد، «رنگرز» فدراسیون بوکس را یکی از مجموعه‌های موفق در این زمینه استعدادیابی دانست و از زحمات فدراسیون بوکس در جهت توجه به حوزه آموزش و استعدادیابی  قدردانی کرد.

سرپرست دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، گفت: در صورت فراهم بودن شرایط، بهمن ماه مسابقات استعدادهای برتر را برگزارو توقع داریم استعدادهایی که از دل این رقابت ها بیرون می آیند مورد حمایت فدراسیون قرار بگیرند تا در المپیک جوانان سنگال از همین نفرات استفاده کرده و نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

همچنین «حسین ثوری» رئیس فدراسیون بوکس، گفت: ما در تمامی زمینه ها با وزارت ورزش همکاری و تعامل کامل داشته و امیدوارم در زمینه استعدادیابی هم روند حرکت مثبت خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: درخت ورزش در آموزش و استعدادیابی آبیاری می شود و یقین دارم با حضور مدیران جوان و مجرب مانند رنگرز آینده ورزش ایران در این زمینه روشن خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =