وزرای اقتصادی در دیدار با قالیباف راهکارهای تامین ارز را بررسی می‌کنند

تهران- ایرنا- مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس از برگزاری نشست رییس مجلس شورای اسلامی با وزیران اقتصاد و دارایی، جهاد کشاورزی، نفت، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و رییس کل بانک مرکزی جهت شناسایی راهکارهای تامین ارز برای کالاهای اساسی در جلسه فردا خبر داد.

به گزارش خانه ملت، بابک نگاهداری روز یکشنبه از برگزاری نشست روز دوشنبه محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی با وزیران اقتصاد و دارایی، نفت، جهاد کشاورزی، سرپرست صنعت، معدن و تجارت و رییس کل بانک مرکزی خبر داد و درباره هدف از برگزاری این جلسه اظهار داشت: در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری و به منظور تعامل موثر و هم‌افزایی قوای سه‌گانه برای حل مسائل و مشکلات اصلی کشور موضوع راهکارهای تامین ارز برای کالاهای اساسی در جلسه‌ تخصصی فردا با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه علاوه بر وزیران صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارایی، نفت و جهاد کشاورزی و رییس کل بانک مرکزی، روسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات نیز حضور دارند.

نگاهداری در تشریح اهداف این جلسه، عنوان کرد: می‌توان با هم‌افزایی ابزارهای تقنینی و نظارتی مجلس و ابزارهای اجرایی وزارتخانه‌های دولتی، تدابیر لازم برای تامین ارز مورد نیاز برای کالاهای اساسی را اتخاذ کرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =