شکوفایی صندوق شاهد در سال ۹۹

تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: سال ۱۳۹۹ عرصه شکوفایی صندوق قرض‌الحسنه شاهد در ارائه خدمات الکترونیکی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران است.

به گزارش روز یکشنبه صندوق شاهد،‌ اسلام کریمی در سومین نشست آسیب‌شناسی فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه شاهد که با حضور مدیرعامل و مدیران این صندوق برگزار شد، با بیان نقاط قوت، نقاط ضعف و راهکارهای نوین صندوق اظهار کرد: وظیفه ما به عنوان خادمان خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر در صندوق، ارائه خدمات در بهترین حالت و سریع‌ترین زمان ممکن است و برای دستیابی به این هدف باید ضمن تقویت نقاط قوت به رفع نقاط ضعف بپردازیم.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد اظهار کرد: برای دسترسی سریع همراه با کمترین زحمت برای اعضای گرانقدر صندوق باشد و برای رسیدن به این مهم باید تلاش و کوشش مضاعفی به خرج دهیم.

وی افزود: یکی از اقداماتی که در این مسیر می‌تواند کمک شایانی به مجموعه صندوق کند، اقدامات کارشناسی توأم با نظرسنجی از اعضا است.

کریمی درباره فرایند اعطای تسهیلات به ایثارگران اظهار داشت: شرایط پذیرش توسط ایثارگران هنگام عضویت و تکمیل فرم مربوطه مشخص می‌شود و میزان سقف پس‌انداز اعضا متناسب با سقف تسهیلات پرداختی خواهد بود.

وی افزود: حق پس‌انداز ماهیانه اعضا پایان هرماه پس از کسر از حقوق به سپرده عضو نزد صندوق منتقل و مراتب به طور منظم به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام می‌شود.
کریمی خاطرنشان کرد: کسورات صندوق شاهد در هر ماه بعد از پرداخت حقوق ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت می‌شود و تا روز بیست و پنجم هرماه به حساب متقاضیان وام پرداخت می‌شود و از بیست و پنجم هر ماه تا بعد از دریافت کسورات و ثبت سند ماهیانه اقساط وام و پس‌انداز درخواست وام به صورت موردی و اضطراری انجام می‌شود.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با بیان اینکه مالک اصلی این صندوق خانواده شهدا و ایثارگران هستند، افزود: پرداخت وام در صندوق قرض الحسنه شاهد طبق روال سنوات گذشته انجام می‌شود و تمام تلاش‌های صورت گرفته در این مجموعه برای خدمات‌رسانی بهتر به این عزیزان و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار جامعه