قدردانی معاون رییس جمهوری از استاندار البرز

کرج - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی کشور با ارسال لوح سپاس از عزیزاله شهبازی استاندار البرز به خاطر حمایت از طرح های توسعه ایی صنعت هسته ای در این استان قدردانی کرد.

بنا بر اعلام روز یکشنبه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در متنلوح سپاس دکتر علی اکبر صالحی خطاب به استاندار البرز آمده است: اگر امروز مدیران  و تلاشگران صنعت هسته ای کشور با عزمی استوار و خلل ناپذیر پای در میدان مجاهدت علمی نهاده و در پرتو اراده ملی و انسجام اسلامی، برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می افزایند، بر ناظران آگاه و صاحب بصیرت، آشکار و هویداست که این دستاوردها، مرهون همکاری های افرادی از خود گذشته است که بی نام و نشان زمینه حضور قدرتمند فرزندان این مرز و بوم را در این کارزار جهانی فراهم کرده اند.
از این رو بر خود لازم می دانم به پاس تلاش های مجدانه و بی شائبه جنابعالی در خصوص همکاری در پیشبرد پروژه های صنعت هسته ای در استان البرز تقدیر و تشکر کنم.
امید است در پرتو الطاف الهی، بیش از پیش در مسیر خدمت رسانی به میهن عزیز اسلامی توفیق یافته و با تلاش و همت مضاعف در راه تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر حسنات کارنامه خدمات خود بیفزایید.
دوام سلامتی و مزید سرفرازی و بهروزی جنابعالی و همکاران گرامی را در سایه عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه یگانه هستی بخش مسالت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =