بهسازی و آسفالت راه ها در اولویت طرح های عمرانی میانه است

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه میانه در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان گفت: بهسازی و آسفالت راه‌های موجود و آبرسانی به روستاها اولویت برنامه های عمرانی شهرستان است.

محمدرضا مشایخی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از  پروژه در حال اجرای زیرسازی و بهسازی محور هشترود - میانه و ادامه بهسازی و آسفالت داخل روستای اسلام آباد راه آهن به ایرنا گفت: با هماهنگی های انجام شده از سوی بنیاد مسکن کشور و همکاری شرکت فولاد آذربایجان زیرسازی معبر داخل اسلام آباد (رآه آهن) از سوی فولاد و آسفالت آن توسط بنیاد مسکن در حال اجراست و در طی چند روز آتی به بهره برداری می رسد.

وی از اتمام آسفالت ریزی داخل روستای حسن آباد( گلنگدر) همچنین آسفالت محور صومعه علیا در بخش ترکمانچای خبر داد و افزود: راه روستاهای آوین و گاو  نیز در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه ادامه عملیات پل رودخانه قزل اوزن که بخش کاغذکنان در میانه را به بخش خوروش رستم شهرستان خلخال وصل خواهد کرد نیز در حال اجراست، گفت: این مسیر از محورهای گردشگری بین دو استان اردبیل و آذربایحان شرقی خواهد بود.

فرماندار ویژه میانه آبرسانی به روستاهای ماهی آباد، نقلان، ایشلق، هندلان، طرناب و قره قیه در بخش کندوان، قزلبلاغ و نوروز آباد در بخش کاغذکنان، خلیفه کمال و حصار قرانقو در بخش مرکزی را از دیگر اولویت های عمرانی شهرستان خواند و گفت: سعی می شود این طرح ها در نزدیکترین زمان به بهره برداری برسند.

میانه در ۱۷۵ کیلومتری تبریز واقع شده است و بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ با ۹۸ هزار و ۹۷۳ نفر جمعیت بعد از شهرهای تبریز، مراغه، مرند و اهر در رتبه پنجم پرجمعیت ترین شهرهای استان آذربایجان شرقی جای دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =