بزرگترین ساخت‌وساز غیرمجاز باغی همدان تخریب شد

همدان- ایرنا- سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان گفت: بزرگترین ساخت‌وساز غیرمجاز در یکی از بهترین مناطق باغ شهر همدان با اخذ حکم از سوی مقامات قضایی تخریب شد.

محمدعلی گلشن روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: احداث بنای غیرمجاز ۲ ملک به متراژ ۷۵۰ مترمربع واقع در باغ های منطقه بلوار ارم همدان باعث شد تا ضمن تشکیل پرونده و اخذ نیابت قضایی، نسبت به تخریب آن اقدام کنیم.

وی بیان کرد: این اقدام، بی سابقه ترین تخریب مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان در یک دهه اخیر بوده است.

گلشن خاطرنشان کرد: این ۲ ملک ظرف سالیان قبل ساخته شده بودند و پس از قطعی شدن رای در کمیسیون ماده ۱۰۰ نسبت به تخریب اقدام شد.

وی یادآور شد: ۱۲۰ نیروی انسانی به همراه ۱۰ دستگاه خودروی سنگین در این عملیات حضور یافتند و  یکی از ملک ها به دلیل اینکه تردد خودرو امکان پذیر نبود، به صورت دستی انجام شد.

گلشن افزود: مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان با هرگونه تخلف و ساخت و ساز غیرمجاز در سطح مناطق چهارگانه شهرداری برخورد جدی خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان همدانی قبل از هرگونه احداث بنا و دیوارکشی و سایر اقدام ها پیرامون ساخت و ساز در املاک خود نسبت به اخذ مجوزهای لازم از شهرداری و جهاد کشاورزی اقدام کنند.

گلشن اظهار داشت: تیم های گشتی حوزه اجرایی مدیریت شهری به صورت شبانه روزی مناطق چهارگانه شهر همدان را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

از ابتدای امسال تاکنون مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری با همکاری جهاد کشاورزی و منابع طبیعی اقدام به تخریب و قلع و قمع بیش از ۵۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در حریم شهر همدان کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha