محمودزاده: کمیته اخلاق حضور پررنگی در لیگ یک دارد

تهران- ایرنا- مسوول مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: حیدر بهاروند دستور داده‌ در هفته‌های حساس باقی مانده لیگ دسته اول کمیته اخلاق حضوری پر رنگ‌تر در مسابقات داشته باشد و نمایندگان و ناظران این کمیته به صورت محسوس ونامحسوس مسابقات لیگ دسته اول را رصد کنند.

فریبرز محمودزاده درباره برگزاری مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: پس از صدور مجوزهای لازم از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش، رقابت‌های لیگ دسته اول از سرگرفته شد و باشگاه‌ها ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده در زمینه مسایل اخلاقی و حاشیه‌ای نیز همانند گذشته عملکرد خوبی دارند با این حال ما در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیز وظیفه داریم برای پیشگیری از هرگونه شائبه مسابقات لیگ دسته اول را همچون گذشته رصد کنیم.

وی افزود: سرپرست فدراسیون فوتبال هم همواره بر برگزاری مناسب و شایسته مسابقات در همه زمینه ها تاکید دارد و خواهان دوری مسابقات لیگ دسته اول از حواشی بی فایده و مخرب است. به همین منظور حیدر بهاروند دستور داده‌ در هفته‌های حساس باقی مانده لیگ دسته اول کمیته اخلاق حضوری پر رنگ‌تر در مسابقات داشته باشد و نمایندگان و ناظران این کمیته به صورت محسوس ونامحسوس مسابقات لیگ دسته اول را رصد کنند. ضمن اینکه فدراسیون و سازمان لیگ تیم‌ها را به رعایت بازی جوانمردانه در میدان دعوت می‌نمایند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha