فتاح: امروز استکبار با تهدید هر روزه، شمشیر را از رو بسته است

تهران- ایرنا- رییس بنیاد مستضعفان با بیان این که امروز استکبار با تهدید هر روزه، شمشیر را از رو بسته است، گفت: امروز در موضوع سند ۲۵ ساله با چین بعضی‌ها سر و صدا می‌کنند که خیرخواه ملت نیستند و دشمن هرکاری که به نفع مردم باشد با آن برخورد می‌کند.

پرویز فتاح امروز یکشنبه در مراسم جشنواره مالک اشتر هوانیروز که در ستاد فرماندهی هوانیروز برگزار شد افزود: ارتش جمهوری اسلامی امروز محبوب دل مردم است و دلیل این محبوبیت خدا محوری ارتش است.

وی بابیان اینکه همواره باید از ولایت فقیه پیروی کنیم، گفت: در ادامه راه بدون راهنما  مسیر را گم می‌کنیم و آنهایی که از انقلاب و ولایت دور می‌شوند در دامن دشمن می‌افتند و  باید حواس خود را جمع کرده که از ولایت فاصله نگرفته و جلوتر از ولایت حرکت نکنیم تا  عاقبت بخیر شویم.

رییس بنیاد مستضعفان با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی علیه ملت ایران گفت: امروز در موضوع قرارداد ۲۵ ساله جمهوری اسلامی با کشور چین ببینید آنهایی که خیرخواه ملت نیستند چه سر و صدایی می‌کنند. زیرا دشمن در هر کاری که به نفع مردم نیست برخورد می‌کند.

فتاح با بیان اینکه امروز استکبار با تهدید هر روزه، شمشیر را از رو بسته است و به پیروزی فکر می‌کند یادآور شد: ولی وعده خدا با صابرین و مومنان است و در سخت ترین شرایط پروردگار کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه در شرایط سختی هستیم ولی پیروزی‌های بسیار بزرگ هم در حال تولد است، گفت: فتح خرمشهرهای جدید در راه است البته افرادی که در ایمان به مقام معظم رهبری و نظام تردید کنند نشانه ضعف آنها است و راه مقابله هم آمادگی و صبوری و تلاش ما است که اگر درست عمل کنیم، پیروزی می‌شویم.

رییس بنیاد مستضعفان با تاکید بر اینکه ملت صبور زیر سایه ولایت در آستانه رقم زدن پیروزی های بزرگی است، اظهار داشت: اینکه آمریکا اینگونه به هم ریخته کار خدا است. البته بنیاد هم با همه ظرفیت‌های خود در خدمت مردم است و از مقام معظم رهبری اذن گرفتیم که در شرایط کرونایی به مردم کمک کنیم. همچنین عملکرد درشفافیت و پرداخت مالیات، گزارش به مردم و حمایت از کارکنان مورد توجه بنیاد است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود به با اشاره به دوران دفاع مقدس و عملیات مرصاد گفت: در عملیات مرصاد منافقین در لباس بسیجی شبیخون زدند. آنها برنامه‌ریزی کرده بودند تا تهران بیایند. ولی شب سوم مردادماه دو گردان در جاده مستقر شد و عملیات را شروع کردیم.
رییس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: منافقین در رادیوهای خود اعلام کردند که ما فتاح را کشته‌ایم. اما شهید صیادشیرازی با بالگرد در عملیات حاضر شد و خلبانان پایگاه تبریز هم‌ در چندین نوبت ستون‌های منافقین را بمباران کردند تا به خواست خدا در پایان دفاع مقدس انتقام سختی از منافقین بگیریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha