معاون استاندار مرکزی: اکنون زمان اختلاف ارکان نظام نیست

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: امروز زمان برای اختلاف ارکان نظام در هیچ جایی از جمهوری اسلامی ایران نیست و روز همدلی و همراهی همه ارکان است.

«بهروز اکرمی» روز یکشنبه در آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری شهرستان شازند افزود: زمان هیچ اختلافی در کشور نیست، همه کارگزار و مدیر جمهوری اسلامی هستند و باید به همدیگر کمک کرد، دشمنان همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا ایران را به زانو درآورند اما همه باید هوشیار باشند و توان‌ها نباید تکه تکه شود بلکه باید همه امور با وحدت به پیش رود.

وی اضافه کرد: هر فردی که دوستدار جمهوری اسلامی است و هر ایرانی باغیرتی که به آینده ایران فکر می‌کند باید همه توان و تلاش خود را برای رسیدن کشور به قله‌های بالاتر به کار گیرد.

وی اظهارداشت: مدیران امروز همه می‌دانند در چه زمانی لباس خدمت بر تن کرده‌اند، مگر مدیری می‌تواند شرایط امروز جامعه که جمهوری اسلامی ایران در سخت ترین، پیچیده‌ترین و هوشمندانه‌ترین تحریم‌های تاریخ قرار دارد را درک نکند و یا حرفها و کارهایی انجام دهد که بدون توجه به این شرایط باشد، کدام انسان با وجدان، با انصاف و عاقل می‌تواند این شرایط را نادیده بگیرد.

وی بیان کرد: همه مدیران اجرایی کشور و استان مرکزی در هر پست و مقامی که هستند باید توجیهات لازم و اطلاعات کافی در خصوص مختصات زمان و مکان داشته باشند،  و همه مدیران باید برنامه واقع‌بینانه داشته باشند که این مهم بدون در نظر گرفتن مختصات زمان و مکان امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه مدیران باید به زمان‌شناسی اهمیت ویژه دهند تا در مسیری که انتخاب کرده‌اند به خوبی خدمت کنند، افزود: جمهوری اسلامی ایران تاکنون به هیچ کسی در هیچ جایی از دنیا آزار نرسانده اما قلدران جهان به ما آسیب رسانده و می‌رسانند زیرا آنها نمی‌خواهند ببینند که ما روی پای خود ایستاده‌ایم و مردم کشورمان برای خود تصمیم می‌گیرند.

وی  با بیان اینکه جمهوری اسلامی به هیچ کشوری حمله نکرده و هیچ ممکلتی را تحریم نکرده است، اظهار داشت : جمهوری اسلامی ایران راه خود و آرمان‌های خود را دارد و دشمنان نمی‌توانند ببینند که ایران کشوری مستقل در خاورمیانه است و برای خود تصمیم می‌گیرد و به همین دلیل همه توان خود را برای ضربه زدن به کشور به کار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: مدیری که از محدوده مکانی خدمت خود اطلاعات ناقص داشته باشد هر چقدر هم  که توانمند باشد، نمی‌تواند خدمت شایسته ارایه دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بحران کرونا سراسر جهان و کشور را فرا گرفته، شمار زیادی از هموطنان تاکنون فوت کرده‌اند، بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده است و شرایط خاص و ویژه‌ای در جامعه حاکم است، مگر مدیر اجرایی و کارگذار حکومتی می‌تواند این شرایط را نادیده بگیرد.

اکرمی اظهار داشت: در شرایط سخت نباید غصه خورد، نباید مشکلات را به گردن دیگران انداخت و یا مردم را نا امید کرد زیرا  زمانی که صدام با حمایت همه ابرقدرت‌های زمان به کشور ما حمله کرد، ارتش مدرنی در کشور وجود نداشت، زیرا انقلاب تازه به پیروزی رسیده بود و هنوز ارکان نظام به خوبی استقرار نیافته بود، اما رزمندگان و ملت شجاع ایران جانانه ایستادند نشان دادند که پای آرمان‌های خود تا انتها ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران رهبری دارد که ولی‌فقیه زمان است، مجتهد و مرجع جامع شرایط و یک انسان خدا ترس است، چه افتحاری می‌تواند بالاتر از این برای ایران اسلامی باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: مختصات زمان امروز حکم می‌کند مدیر جمهوری اسلامی در هر جایی که خدمت می‌کند دنبال بهانه نباشد و بلکه در پی خدمات بهتر و شایسته‌تری باشد

اکرمی تاکید کرد: بهانه از هیچ مدیری در هیج جایی پذیرفتنی نیست، رزمندگان ما در دروان هشت سال دفاع مقدس گلوله و اسلحه نداشتند، اما جنگیدند و اجازه ندادند یک میلیمتر از خاک کشور به دست دشمن برسد و امروز مدیران باید از رزمندگان الگوگیری کنند و همه در این شرایط و در این مکان جغرافیایی باید همت ها و عزم‌ها را جزم کنند.

وی عنوان کرد: در شرایط حاضر و مکان حاضر نمی‌توان با کار معمولی کشور را به خوبی جلو برد، باید کارها متفاوت، دقیق و برنامه‌ریزی شده باشد، قومیت، مذاهب و افکار سیاسی مختلف در کشور وجود دارد اما ایران یک ملت و امت واحد است و همه باید در مسیر سربلندی جمهوری اسلامی حرکت کنند و انتظار است هر فردی دل در گرو ایرانی آباد، آزاد و سربلند دارد و در هر جایگاهی که قرار دارد به افق نهایی نگاه کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: جمهوری اسلای ایران باید همیشه سرافزانه بدرخشد و انتظار است مدیران شهرستان‌های مختلف استان مرکزی و کشور، زمان و مکان را به خوبی درک کنند و با کار مضاعف از این مسیر سخت و مرحله سخت با سرافرازی عبور کنند.

وی تاکید کرد: همه فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان مرکزی باید از ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای اعتلای بیشتر کشور و استان بهره‌گیری کنند.

در این آیین «حسین رجبی» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان شازند معرفی و از خدمات «مصطفی عرب» فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.

شهرستان شازند از توابع استان مرکزی است و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =